HAKKIMIZDA


Ada Fotoğraf Evi olarak Gebze’de 2012 yılında çekimlerimize başladık. Bir zaman sonra yaptığımız çalışmalarla kısa zamanda belirli bir kitlenin özel hissettiği bir yer haline geldik. Her yıl nasıl daha fazla kazanırız demek yerine nasıl daha iyi ve kaliteli hizmet verebiliriz gayesine bağlı kalarak gelişimlerimize yön verdik.İlk zamanlarda iki kişi ile çekimlerine başlayan ekibimiz gün geçtikçe büyüdü ve 14 kişilik aileye sahip olduk. Bu Aile ile beraber bir bütün olmaktan asla vazgeçmedik.

Ülkemizin her bir köşesinde çekimler yaptık! Patron-Çalışan kavramından teğet geçip şeffaf bir yönetim sistemini benimseyerek Ekip adı altında bir ve beraber olarak hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi fazlasıyla geliştirmeye çalıştık. Birbirimizi eğitmek için saatlerce bilgi paylaşımı yaptık ve hep beraber ilgili konularda brifinglerde bulunduk.

Peygamber efendimizin “"Kolaylaştırınız! Zorlaştırmayınız!” hadis-i şerif’ini düğün sektöründe attığımız her adımda rehber bildik. “Mutluluğunuzun tadını çıkarın” sloganı ile başladığımız çekimlere aynı heyecan ve içtenlikle devam ediyoruz..